Skip to content
6 miesięcy ago

328 words

Rząd USA jest w częściowym zamknięciu. Pracownicy federalni, którzy nie angażują się w działania uważane za absolutnie niezbędne, są na wakacjach. Przypomina to szpital o 3:00: załoga szkieletu jest włączona, ale maszyna nie nuci. Powodem zamknięcia rządu jest polityczny sprzeciw wobec finansowania ustawy o przystępnej cenie (ACA). Ponieważ Stany Zjednoczone są demokracją, najlepszym sposobem na ponowne otwarcie rządu – który zapewnia wiele ważnych usług w sektorze zdrowia, takich jak zatwierdzanie leków, urządzeń i diagnostyki, nadzór nad nowo pojawiającymi się chorobami zakaźnymi, badania nad biologią i leczenie choroba – ma przekazać twoje poglądy twoim przedstawicielom w Kongresie. Twój głos stanie się częścią fali, która ostatecznie nakłoni Izbę Reprezentantów do działania.
Jako czasopismo medyczne nie mamy oficjalnej opinii na temat tego, czy ACA jest dobre, czy złe. Jako lekarze praktykujący w Massachusetts, gd zie program podobny do ACA istnieje od wielu lat, zdecydowanie go popieramy. Przed reformą w Massachusetts widzieliśmy zbyt wielu pacjentów, którzy zostali zdewastowani przez dziwny wypadek lub niespodziewaną diagnozę raka; ratowaliśmy ciała i bankrutowaliśmy. Teraz, gdy los uderza w okrutny cios dla mieszkańców Massachusetts, możemy naprawić ich ciała i zachować ich życie. Dla nas wspieranie ACA ma sens moralny i medyczny. Wszyscy będziemy potrzebować pomocy medycznej w pewnym momencie naszego życia. Kiedy to nastąpi, nie powinniśmy się martwić, czy możemy za to zapłacić.
Jako profesjonaliści w służbie zdrowia jesteśmy bardzo blisko problemów, które nasz rząd zamyka. Musimy dać przykład. Od tego zależy dobro naszych pacjentów. Poinformuj swojego przedstawiciela, że jesteś w branży zdrowia i gdzie stoisz.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekst em tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został opublikowany 4 października 2013 r. O godzinie.
Materiał uzupełniający
[podobne: rosalgin ulotka, oliprox szampon, seboradin niger lotion ]

0 thoughts on “Ogranicznik ACA”

  1. Ułożenie chorego na boku uchroni poszkodowanego przed zachłyśnięciem się własnymi wydzielinami.

  2. [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: gabinet stomatologiczny zielona góra[…]

Powiązane tematy z artykułem: oliprox szampon rosalgin ulotka seboradin niger lotion