Skip to content

Grupa NEJM – wiecej ofert, misja bez zmian

5 miesięcy ago

600 words

Ty i my wszyscy zmieniliśmy sposób, w jaki szukamy i wykorzystujemy informacje w naszym życiu zawodowym. Na początku lat 90. musieliście nosić mnóstwo informacji w głowie, a następnie spędzaliście godziny, czasami dni, śledząc te informacje w bibliotece, aby je potwierdzić i rozwinąć, jeśli zamierzacie je wykorzystać w swojej praktyce lub badaniach. Teraz Internet udostępnił ogromną ilość informacji natychmiast, ale jak możesz jako profesjonalista medyczny oddzielić wiarygodne, bezstronne informacje od hype? Odpowiedzią jest marka. Podczas wyszukiwania koncentrujesz się na zaufanych markach, miejscach, w których specjaliści gromadzący informacje mają tylko jeden cel – dostarczenie dokładnych i przydatnych informacji dla Twojej korzyści, a nie ich zysków. W New England Journal of Medicine, gdy morze informacji rozszerza się, nasze jednostki do żeglugi tego morza również się rozwijają. Ponad 13 lat temu, kiedy objąłem stanowisko red aktora naczelnego czasopisma, zaostrzyliśmy nasze priorytety, aby zapewnić, że każda kwestia zawiera informacje o wartości dla wszystkich naszych wyborców, od praktyka po profesora. Wraz z udostępnieniem lepszych metod przekazywania informacji, rozszerzyliśmy i udoskonaliliśmy interfejs internetowy dla naszych autorów i czytelników. Kontynuowaliśmy udoskonalanie naszych pojazdów dostawczych, aby ułatwić specjalistom dostęp do informacji i korzystanie z nich. Teraz rozszerzyliśmy nasz zakres edytorski, tworząc grupę NEJM, aby zapewnić jeszcze więcej wsparcia wszystkim pracownikom medycznym; Jednym z ważnych członków nowej Grupy NEJM jest Dziennik Zegarek NEJM.
Ta sama pasja i gorliwość, które kierowały redaktorami czasopisma, sprawiły, że nasi koledzy w Journal Watch przeszło ponad 25 lat. Journal Watch analizuje literaturę medyczną pod kątem najważniejszych osiągnięć i zgłasza wyniki w postaci streszczeń kapsułek oraz krótki, zwięzł y komentarz na temat tego, w jaki sposób nowe informacje powinny lub nie powinny zmieniać praktyki. Dla zapracowanych klinicystów jest to wysokiej jakości źródło ważnych informacji, w tym streszczeń artykułów naukowych opublikowanych w czasopiśmie. Aby odzwierciedlić jego rolę jako podstawowego zasobu w ramach Grupy NEJM, Journal Watch ma teraz ulepszoną zawartość, przeprojektowaną stronę internetową i nową nazwę – NEJM Journal Watch.
Zapraszam czytelników Dziennika, jako członków naszej społeczności Grupy NEJM, do zapoznania się z NEJM Journal Watch Online. Bezpłatny dostęp jest możliwy do 30 sierpnia 2013 r. Na stronie my.nejm.org/jwatch. Jestem pewien, że znajdziesz zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych format, ulepszoną zawartość i wzbogaconą grafikę przydatną w twojej praktyce.
Grupa NEJM wprowadza nowe logo i inne zewnętrzne zmiany. Ważniejsze są jednak ukryte usprawnienia, które umożliwiają bardziej aktywny r ozwój produktów i funkcji oraz innowacje w zakresie dostarczania i uzyskiwania dostępu. Obietnica tych zmian jest długoterminowym zobowiązaniem do tworzenia najlepszych i najbardziej użytecznych źródeł informacji w oparciu o wybitne osiągnięcia naukowe i wysokiej jakości recenzje.
Jako redaktor naczelny zarówno New England Journal of Medicine, jak i NEJM Group, potwierdzam zobowiązanie, które zrobiłem na początku mojej kadencji – aby dostarczyć autorytatywne, zaufane, niezbędne informacje potrzebne do wykonywania swojej pracy w najlepszy możliwy sposób.
Niezależnie od tego, czy jest to czasopismo na iPadzie, wideo NEJM Quick Take, dziennik NEJM Journal Watch na smartfonie, codzienny alert e-mail, pierwszy zegarek lekarski w skrzynce odbiorczej lub cokolwiek dalej tworzymy, grupa NEJM pomoże ci rozwinąć wiedza, twoje uczenie się i twoja praktyka. To nasza misja.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Materiał uzupełniający
[podobne: espumisan na kolki, diphergan syrop cena, gardimax medica spray ]

0 thoughts on “Grupa NEJM – wiecej ofert, misja bez zmian”

Powiązane tematy z artykułem: diphergan syrop cena espumisan na kolki gardimax medica spray